Jsem maminkou tří již velikých dětí a poradenství při kojení se věnuji mnoho let. Posledních pět let se věnuji jen poradenství při kojení zejména u maminek doma , je to moje hlavní pracovní náplň. Jsem držitelkou certifikátu slovenského sdružení na podporu kojení MAMILA o.z., což mě zavazuje k tomu, abych postupovala podle protokolů, které jsou sestaveny tak, aby byl případný problém při kojení vyřešen. Samozřejmě je na mamince, jak se rozhodne a do jaké míry využije vše, co ji navrhnu. Protože kojení je především vztah, při pomoci maminkám s kojením je podporuji hlavně v tom, aby se nebály maximálně využívat všech  „vztahových nástrojů“ jako je nošení dětí, společné spaní s nimi a maximální využití kontaktu kůže na kůži.    

Držení certifikátu je také jistotou pro maminky, které se na poradkyni MAMILAo.z. obrátí, že dostanou stejné, konzistentní informace, že se nadále vzdělávají a tudíž mají nejnovější poznatky a zkušenosti s podporou žen při kojení .

Vedu také podpůrnou skupinku, která je otevřena všem, nejen kojícím ženám.  Podpůrná skupinka kojících i nekojících maminek slouží hlavně ke sdílení života s dětmi a pomáhá maminkám na cestě k úspěšnému a snadnému kojení.

Těším se na vás na setkání na podpůrné skupinkce

 

 

Pavlína Kallusová

 

 

Knihu si můžete objednat zde.

Kontakt

Poradkyně při kojení dětí Pavlína Kallusová
Nopova 42,
Brno, 615 00

Pokud potřebujete poradit s kojením Vašeho miminka e-mailem, využijte, prosím, FORMULÁŘ.
Emailové poradenství je zpoplatněno. Děkuji za pochopení.
+420 606 028 380
+420 731 428 330

IČ: 883 22 670
poradkyneprikojeni@gmail.com