Témata seminářů

I miminka, které přijdou  na svět dříve, mohou být plně kojená. Co pro to lze udělat a jak si péči o předčasně narozené miminko co nejvíce zjednodušit a při tom kojení podpořit se dozvíte v této prezentaci.  
I dvojčátka se mohou krásně a plně kojit. Jak se na kojení dvojčátek má maminka připravit a jak ji její okolí může podpořit se dozvíte v této prezentaci.
Laktační krize se obává nejedna maminka. Pokud ale maminky respektují potřeby svých dětí, kojí je dle potřeby v kontaktu kůže na kůži, tak se žádné „krize“ neobjeví. Více informací se dozvíte v této prezentaci.
Další závažný problém, který maminky řeší docela často. V této prezentaci se dozvíte, jak miminko zpět nalákat k prsu maminky a pít mléko ještě mnoho měsíců po porodu.  
Nadměrná tvorba mateřského mléka paradoxně způsobuje závažné problémy, kvůli kterým nejedna maminka s kojením skončila. Jak si s tímto poradit se dozvíte v této prezentaci.
Velmi častý problém miminek jejich maminek, kdy rodiče kupují všelijaké kapičky, mastičky, probiotika a nic vlastně nezabírá – nefunguje. Přitom řešení a pomoc je prostá. Co udělat pro to, aby naše děti nesužovaly koliky se dozvíte v této prezentaci.
Jedním z nejčastějších problémů kojících maminek jsou bolestivé bradavky a prsy. Jak bolest řešit a jak jí předcházet se dozvíte v této prezentaci.  
Co dětem nabízet po 6. měsíci života? Co udělat pro to, aby příkrmy nebyly věda, ale radost nejen pro děti, ale hlavně pro maminky? Odpověď najdete v této prezentaci.
Jak dlouho naše děti kojit? Co udělat pro to, aby se děti samy neodstavovaly dříve, než jsou na to skutečně připravené? Průměrná celosvětová dékla kojení dětí je 4,6 roků! Bohužel v naší kutuře málokdy vidíme, aby maminka kojila stále a bez zábran takto veliké děťátko. Bohužel i odborníci maminkám...
Někdy jsou naopak miminka velmi neklidná. Pláčí a šermují ručičkami tak, že jejich kojení je pro maminky náročné. Co udělat pro to, aby děti byly v klidu a v pohodě se dozvíte v této prezentaci.
1 | 2 >>

Knihu si můžete objednat zde.

Kontakt

Poradkyně při kojení dětí Pavlína Kallusová
Nopova 42,
Brno, 615 00

Pokud potřebujete poradit s kojením Vašeho miminka e-mailem, využijte, prosím, FORMULÁŘ.
Emailové poradenství je zpoplatněno. Děkuji za pochopení.
+420 606 028 380
+420 731 428 330

IČ: 883 22 670
poradkyneprikojeni@gmail.com